• Szkolne Koło Turystyczne

• Wycieczka_rowerowa_klasy_VI_i_VII.docx        Są miejsca wyjątkowe, są chwile niezapomniane. Są podróże, które trzeba odbyć i takie, które stają się prawdziwą przyjemnością.

Wycieczek mogą pozazdrościć nam nawet największe szkoły w okolicy. Od kilku lat postawiliśmy bowiem na fakt, że najlepiej uczyć się przez bezpośrednie doświadczenie i uczestnictwo. Dzięki zaangażowaniu opiekunów koła, najpierw przez wiele lat p. mgr Grażyny Sycz, a obecnie p. mgr Małgorzaty Dudzik uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zwiedzenia najbardziej odległych zakątków naszej ojczyzny, a nawet sąsiednich Czech.

Wycieczka rowerowa klasy VI i VII

5 października 2020r uczniowie klas VI i VII wybrali się na wycieczkę rowerową w Morgi. Zbiórka odbyła się o godzinie 8:30 pod szkołą. Gdy wszyscy byli gotowi, wyruszyliśmy w drogę. Na szczęście pogoda dopisała, a trasa nie była zbyt trudna, więc nawet mniej doświadczeni rowerzyści mieli dobre humory. Podziwialiśmy piękno otaczającej nas przyrody. Po dotarciu na miejsce, dzięki uprzejmości i pomocy Pani Agnieszki Kubasiewicz i Pani Zofii Piróg, zapłonął grill, na którym piekliśmy kiełbaski. Poczęstunek wszystkim bardzo smakował, a dobry humor nas nie opuszczał. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na Korczowiskach przy Kapliczce Matki Bożej. Wszyscy wrócili bardzo szczęśliwi i zadowoleni.

Opiekunami byli wychowawczyni Pani Agnieszka Krawczyk oraz Pani Marta Sztaba.

Wycieczka_rowerowa_klasy_VI_i_VII.docx