• Wykorzystanie sprzętu "Laboratoria przyszłości"

• Dzięki zakupionemu w ramach programu "Laboratoria przyszłości' sprzętowi do nagrań, możliwe było przygotowanie prezentacji z życzeniami świątecznymi oraz wielkanocnej sesji zdjęciowej dla naszych uczniów. Wszyscy z radością i uśmiechem na twarzy pozowali do zdjęć. Podkreśliło to i wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój długo wyczekiwanych i wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy.

Linki do prezentacji znajduje się poniżej:

• 21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny

• W dniu 21 marca dzieci z klas 0,I i II powitały wiosnę w nietypowy sposób. Wraz ze swoimi wychowawczyniami miały okazję uczestniczyć w wycieczce do teatru „ Maska” w Rzeszowie na przedstawienie „ Czterej muzykanci z Bremy”. Przed spektaklem na zapleczu teatru odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie mogli poznać pracę aktorów, a także każdy mógł z bliska obejrzeć i dotknąć różnych eksponatów teatralnych. Dzieci próbowały ożywić kukiełki, pacynki, marionetki, co sprawiało im dużo radości i było świetną zabawą. W drodze powrotnej, aby nasza podróż była w pełni udana, wstąpiliśmy do McDonalda. Wszystkie dzieci wróciły z wycieczki uśmiechnięte i zadowolone, przedstawienie było bardzo ciekawe i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.