• Nasi uczniowie na konkursach!

• Z wielką radością chcemy  pochwalić tych uczniów, którzy godnie  reprezentowali naszą społeczność szkolną podczas kwietniowych konkursów.  Brali udział min w :

•          Wojewódzkim Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych pod hasłem „Wielkanocne Świętowanie” , który odbył się 18 kwietnia 2023r. w Zespole Szkół w Kamieniu im. św. Stanisława Kostki w Kamieniu.

Głównym celem tego spotkania było przybliżenie tradycji i zwyczajów  wielkanocnych w różnych państwach Europy. Naszą szkołę  reprezentowało dwóch uczniów  : Barbara Guz - uczennica klasy VI oraz Igor Gudyka – uczeń klasy V.  Nasi  uczniowie  wspaniale zaprezentowali wielkanocne zwyczaje Litwy. Swój występ ubogacili pięknie wykonanymi  strojami litewskimi, zdolnościami aktorskimi oraz umiejętnością gry na saksofonie -Basia Guz cudownie zagrała fragment hymnu Litwy.

•         XII Podkarpackim Konkursie Twórczości Literackiej „Gdy słowa dojrzewają” organizowanym cyklicznie w Zespole Szkół w Jeżowem pod patronatem m.in. Kwartalnika literacko – artystycznego „Fraza” w Rzeszowie i rzeszowskiego oddziału Związku Literatów Polskich. Uczennica klasy VI Barbara Guz została jego laureatką. Napisane przez nią opowiadanie pt. „ Powrót” zachwyciło wszystkich jurorów i wygrało z pracami pisanymi przez uczniów z klas starszych i liceum.
            •          XVI Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym w Cholewianej Górze.  Konkurs odbył się 21kwietnia 2023r. Organizowany był dla uczniów klas V i VI. Naszą szkołę podczas tego konkursu reprezentowały : Justyna Watras, Justyna Nawrocka, Igor Gudyka i Patryk Dudzik. Może nie udało się uczniom znaleźć na podium, ale dali z siebie wszystko. Każdy konkurs kształci i rozwija umiejętności dzieci.

Wszystkim uczniom gratulujemy  wspaniałych występów i dziękujemy za piękne  reprezentowanie naszej szkoły na wyżej wymienionych konkursach.

Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy wspierali dzieci w  ich twórczej pracy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do brania udziału w konkursach.